SOHBET ETMEK
SOHBET ETMEK

SOHBET SİTEMİZ HAKKINDA

Günümüzde internetin yaygınlaşmasıyla birlikte insanlar gerçek hayatta sosyalleşmede zorlanmaya başlamıştır.bu sosyalleşmeyi sadece sosyal paylaşım siteleri sanan birçok gencimiz bulunmaktadır.akrabalık bağları zayıflamakta ve insanlar birbirine karşı daha uzak durmaktadır.
İşte bu durumları düşünerek bir site kurmaya karar verdik madem insanlar interneti yaygın kullanıyor bizde sohbet sitesi kuralım insanlar burda sohbet edip hem tanışşınlar hemde eglensinler istedik. bu düşünce ile kurmuş oldugumuz sohbet sitesi siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunduk


hedefimiz sitemizi sohbet chat mobil sohbet alanında kaliteli ve türkiyenin sayılı sitelerinden biri yapmak olup
bu dogrultuda çalışmalarımızı yapmaktayız
peki sitede neler var ?

CANLI RADYO

sitemize ait djleri tamamen gönüllülerden oluşan radyomuz 7/24 canlı müzik sunmakta olup siteye girerek dj lerimizden formata uygun istekler isteyebilirsiniz.


resimdende görüldügü gibi radyoya özel odadan istek isteyebilmektesiniz.

OYUN YARIŞMA ODALARI

Sitemizde sadece canlı sohbet radyo olmayıp genel kültürlerini artırmak isteyen kullanıcılarımız içinde canlı oyunlar yarışmalar bulunmaktadır. burada sistem tarafından sorulan soruları cevaplayıp puanlar kazanarak aylık ilk 3 e girenlere süpriz hediyelerimizden kazanma şansınız dogmaktadır..

MOBİL SOHBET


Peki sitemize sadece bilgisayardan sohbet etmek isteyenlermi girecek?
hayır sitemize bilgisayardan girildigi gibi telefondan sohbet etme şanslarıda var kullanıcıların bunun için yapmaları gereken tek şey telefondan direk bağlanarak rumuz yazıp mobil sohbet e baglanmak olacaktır.

Ayrıca sitemiz için blog sayfası ve forum paylaşım sayfalarıda çok yakında hizmetinizde olacaktır

Diğer Yazılar:

Yazar:

Barış ozaysavas@yandex.com

0 yorum var: “SOHBET ETMEK”

Yorum Yap: