Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Güvenli Sohbet Sitesi – SekerSohbet seviyeli Arkadaşlık Sohbet Chat siteleri Mobil Sohbet


Güvenli Sohbet Sitesi

Güvenli Sohbet Sitesi

Güvenli sohbet ederken eğlenebileceğiniz ve bilginizi geliştirebileceğiniz sekersohbet.com’e hoş geldiniz . türkce dilinde konuşabilir, herkese açık olarak sohbet edebilir veya bir arkadaşınızla birebir sohbet edebilir, hatta kendi odanızı oluşturabilir ve arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Herhangi bir sohbetine katılarak eglenip oyunlar oynayıp canlı müzikler dinleyebilirsiniz.
Kayıt gerekli değildir. Misafir olarak giriş yapın. (rumuzunuzu kaydetmek isterseniz sohbetteki yöneticilerden yardım isteyiniz. )
Güvenilir insanlarla birlikte sanaal ortamların da akılda kalıcı olarak yüzlerde insan ile burada en güzel zamanlarınızı hemen geçirin; Sohbet ederek en güzel ve en harbi zamanlarınızı hemen burada bizlerle geçirin!

En popüler olan bu ortak site de farklı şehirden aramıza katılan onlarca bay ve bayan arkadaşlık ve dostları hemen bu eşsiz sohbet sitelerimiz de ağırlamaktayız.

Yüzlerce insanlarla birlikte keyif veren bu sistemler de akılda kalıcı olarak her vakit chat muhabbet etme şansını yakalayın! Yüzlerce kişileri burada bir araya getirip konuşmasına ve mesajlaşmasına vesile olan siteyiz; Şifresiz ve kesintisiz olarak bu alemde özgür bir şekikde hemen tüm üyelerimizle anlık ve güncel olarak görüşmeler yapabilrisiniz.

Keyifli ve eğlenceli olan bu sitemiz arasında yer alan bu site de bu güzel site de sen de hemen yerini almak istemezmisiniz. Keyif veren bu site de her zaman kendinize en uygun birini hemen bulabilirsiniz

Güvenli sohbet etmenin yolları

Güvenli Sohbet

Kendinizi çevrimiçi ortamda güvende tutmak için lütfen bu ipuçlarını izleyin.

 • Takma adınızı dikkatlice seçin . Gerçek adınızı, yaşınızı, cinsiyetinizi veya konumunuzu gösteren bir takma ad seçmeyin.
 • ASLA kişisel bilgilerinizi çevrimiçi vermeyin . Çevrimiçi olarak kimseye gerçek adınızı, adresinizi, telefon numaranızı, konumunuzu, cinsiyetinizi veya yaşınızı VERMEYİN.
 • İstenmeyen kullanıcıları yok sayın . Bir kullanıcı size kötü davranırsa takma adını tıklayın ve “Yoksay” veya “Engelle” yi seçin.
 • Sizi rahatsız eden kötü soruları veya yorumları cevaplamayın .
 • Sohbette okuduğunuz her şeye inanmayın . Çoğu zaman, insanlar çeşitli nedenlerle oyun yapıyor veya oyun oynuyorlar.
 • Katılmak YAPMAYIN argümanlar çevrimiçi. Bazı kullanıcılar argümanları bilerek başlatmaya çalışırlar. Cevap verme. Devam et.
 • Çevrimiçi olarak ilk tanıştığınız bir kullanıcıyla çevrimdışı buluşmayı kabul ediyorsanız ÇOK, ÇOK dikkatli olun . Her zaman halka açık bir yerde toplanın ve daima yanınızda birini götürün.
 • sitemiz instagram veya twitter gibi mezralardan daha güvenilirdir. çünkü kimse kimsenin kişisel bilgilerini göremez
 • Sohbet Odası Görgü Kuralları (Chatiquette)

  Gerçek hayatta olduğu gibi, yaptığınız bazı şeyler ve sohbet ederken yapmadığınız bazı şeyler vardır. Sohbete nispeten yeniyseniz, aşağıdakileri okumak, sohbetin yazılı olmayan kurallarını veya “görgü kurallarını” anlamanıza ve başkalarıyla iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır.

  SERMAYE MEKTUPLARINDA KONUŞMAYIN
  Bir sohbet odasında çok sayıda SERMAYE veya ÜST DURUM kullanılması bağırsak olarak görülür. Bir kullanıcı tamamen büyük harf yazdığında birçok kişi bunu sinir bozucu bulur .

  Bir sohbet odasına katılmayın ve bir şey söylemeden ayrılın Bir sohbet odasına girmek ve sonra bir şey söylemeden ayrılmak
  düşünülemez.

  güvenli sohbet odasında boşta kalma veya gizlenme Bir sohbet
  odasındayken konuşmaya katılın. Bilgisayarınızdan kısa bir süre uzak kalacaksanız, diğer kullanıcılara anlatın. Eğer yeni başlayan biriyseniz, nazik olun ve “Sohbet etmekte yeniyim. Birkaç dakika sessizce izleyebilir miyim?”

  Sabırlı olun Sabırlı
  olmaya çalışın ve bir kullanıcı bir görüşme sırasında size yavaş yanıt verirse bekleyin. Bunun bir kişi olduğunu ve aynı zamanda yapacak başka şeyleri olabileceğini unutmayın.

  Aşırı renkler / ASCII sanatı
  kullanmayın Büyük çok satırlı ASCII sanatı veya aşırı renkler kullanmayın. Bazı sohbet odalarında taşkın sayılabilir ve dışarı atılabilirsiniz.

  Daha küçük sohbet odalarında, hoş karşılanıp karşılanmadığını sorun
  Yalnızca birkaç kullanıcısı olan bir sohbet odasına girdiğinizde, özel sohbet odası olup olmadığını ve orada hoş karşılanıp karşılanmadığınızı sorun.

  Arkadaşça davran. Kibar ol. Düşünceli olun
  Bunların güvenli sohbet ettiğiniz gerçek insanlar olduğunu unutmayın. Size farklı fikirleri olabilir ve çok farklı kültürlerden gelebilirler. Onlara doğru davranın ve fikirlerine saygı gösterin, onlar da size aynı şekilde davranacaktır.

 • Sohbet Yüzleri

  Bir sohbet odasında diğer insanları göremeyiz. Bazen, yüzlerimizi (“suratlar” ve “ifadeler” olarak da bilinir) göndermeye yardımcı olur, örneğin ciddi veya şaka yapıyor olsak da duygularımızı göstermeye yardımcı olur. İşte bazı tipik yüzler.

  🙂 Mutlu
  🙂
  🙁 Üzgün
  🙁
  #: – 0 Ahh!
  * :-Ö Alarmed!
  (|: – # Amerikan futbolu oyuncusu
  % -} eğlendirdi
  0 🙂 melek
  : – ‘ kızgın
  Ö-) sualtı araştırmacısı
  : -) # Sakal
  % + | Dayak
  : -X Büyük öpücük
  ! – ( Siyah göz
  : – * Bir öpücük üfleme
  🙂 X Papyon
  *:Ö) Palyaço
  % -) Şaşkın
  3 🙂 İnek
  C) 🙂 Kovboy
  :, ( ağlayan
  : -> Şeytan sırıtış (iğneleme)
  🙁 çatık kaşlı
  S 🙂 Mezun olmak
  🙂 Mutlu
  🙂 Mutlu
  <:-) ` Kahraman
  😀 gülme
  (-: Solak
  > 🙁 Deli
  <] 🙂 Kraliyet ailesi üyesi
  : – # Bıyık
  :-Ö Ah!
  : – / Çapraşık veya şüpheci
  | -] Robocop
  🙁 Üzgün
  🙁 Üzgün
  Şok
  : – / şüpheci
  : -Z Uyuyor
  🙂 Gülümseyen
  (:-) Asker
  :-Ö sürpriz
  : – & Suskun
  : – / Kararsız
  🙁 Mutsuz
  😉 Göz kırpma
  – = # 🙂 sihirbaz
 • Bir önceki yazımızda almanya sohbet ten bahsettik.


Bir cevap bırakın.